-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт (термомодернізація). Заміна вікон та дверей, утеплення фасадів та покрівлі лікувально-терапевтичного корпусу «Центральної міської лікарні» (п’ятиповерховий). Адреса: Донецька обл. м. Торецьк, вул. Центральна, 55» (коригування)
Оголошено тендер
29 987 842.00
UAH
Номер:
05afdd86293143069f1286e6d04660bd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-19-005871-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
29 987 842.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт (термомодернізація). Заміна вікон та дверей, утеплення фасадів та покрівлі лікувально-терапевтичного корпусу «Центральної міської лікарні» (п’ятиповерховий). Адреса: Донецька обл. м. Торецьк, вул. Центральна, 55» (коригування)
Примітки:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
ЄДРПОУ 01990418
Донецька обл. м. Торецьк, вул. Центральна, 55, 85200
суб'єкт малого підприємництва
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
19.06.2020 14:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проекту в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України
Сума29 987 842.00 UAH