-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ноутбуки
Тендер Prozorro UA-2020-06-19-001740-b
Завершена
239 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 197.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 197.00 UAH
Номер:
823e37e9edca4748a765434c5ba4ce93
Внутрішній номер закупівлі:
5335611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-19-001740-b
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42733392
-
Адреса:
23300, Україна, Вінницька область, смтТиврів, вул.Тиверська,30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Касянчук Олександр Олександрович +380435521074 tivrovbux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
239 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 197.00 UAH
Період уточнення:
19.06.2020 11:42 - 26.06.2020 11:47
Період прийому пропозицій:
19.06.2020 11:42 - 06.07.2020 11:47
Аукціон:
07.07.2020 14:28 - 07.07.2020 14:55
Період кваліфікації:
07.07.2020 14:55 - 14.07.2020 14:59
Період завантаження договору:
14.07.2020 14:59 - 03.08.2020 14:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за товар здійснюються на умовах відстрочки платежу протягом 30 банківських днів з дня поставки (передачі) товару. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 3-х банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук HP 250 G7 (6MQ28EA) *(або еквівалент)
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
23300, Україна, Вінницька область, Тиврівський район, смт.Тиврів, вул.Тиверська,30.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
Оскарження: 10.07.2020 15:40 - 21.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР" 044-468-50-06 SLIVA@UKRPAPIR.COM.UA http://ukrpapir.com.ua/
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ.КУРЕНІВСЬКА, будинок 2-Б
Оскарження: 10.07.2020 15:40 - 21.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
218 611.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
217 413.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.07.2020 15:40
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
Оскарження: 14.07.2020 14:59 - 25.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Олена Балюк +380675048383 sales@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ АВІАТОРІВ, будинок 62
Оскарження: 14.07.2020 14:59 - 25.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
219 888.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
218 611.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.07.2020 14:59
Документи
25
Скарги
0
ФОП Галушкіна Олеся Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3014604285
-
Контактна особа:
Галушкіна Олеся Михайлівна +380986804434 leskp82@ukr.net
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Вул. Лесі Українки, 17
Початкова пропозиція
231 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
231 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
10b12879b8754c689ae3480dd15fe080
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-19-001740-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Олена Балюк +380675048383 sales@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ АВІАТОРІВ, будинок 62
Номер договору:
1740-b
Сума договору:
218 611.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
182 175.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.07.2020 00:00 - 31.08.2020 23:59
Дата підписання:
27.07.2020 00:00
Статус:
Виконаний