-
Відкриті торги
-
КЕП
Ноутбуки
218 611.00
UAH з ПДВ
Номер:
10b12879b8754c689ae3480dd15fe080
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-19-001740-b-b1
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42733392
-
Контактна особа:
Касянчук Олександр Олександрович +380435521074 tivrovbux@ukr.net
-
Адреса:
23300, Україна, Вінницька область, смтТиврів, вул.Тиверська,30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Олена Балюк +380675048383 sales@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ АВІАТОРІВ, будинок 62
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
1740-b
Дата підписання:
27.07.2020 00:00
Період дії договору:
27.07.2020 00:00 - 31.08.2020 23:59
Сума договору:
218 611.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 36 435.17 UAH)
Оплачено:
218 611.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 36 435.17 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук HP 250 G7 (6MQ28EA) *(або еквівалент)
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
23300, Україна, Вінницька область, Тиврівський район, смт.Тиврів, вул.Тиверська,30.
На карті