• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Ноутбуки

Завершена

239 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 197.00 UAH
Період уточнення: 19.06.2020 11:42 - 26.06.2020 11:47
Відповідь надана

Повторне звернення

Номер: b4b3f5fceb4f46b0ae3c18045713e59a
Дата опублікування: 25.06.2020 00:05
Опис: Шановний замовник, враховуючи Вашу попередню відповідь наголосимо, що Вашу увагу було зосереджено щодо критерію вимог у Наказі про саме матрицю типу IPS. Не зазначивши дану вимогу до ноутбуків у вашій документації , як того вимагає наказ МОН, ви отримаєте пропозиції учасників із найдешевшими типами матриць, значно гірших ніж IPS. А враховуючи, що головним критерієм закупівлі є ціна і дотримання вимог вашої документації, то вам будуть запропоновані ноутбуки із найдешевшими матрицями та НАЙНИЖЧОЮ ціною, і ви будете змушені закупити такі ноутбуки в учасника всупереч вимогам Наказу. Внесіть Будь-ласка зміни до ваших вимог щодо типу матриці ноутбука на тип IPS, як зазначено у Наказі 1440 із змінами. І не створюйте собі проблем у майбутньому по завершенню закупівлі, поки йде період уточнень.
Відповідь: Дякуємо за Ваше звернення. Технічні характеристики буде переглянуто.
Дата відповіді: 25.06.2020 13:46
Відповідь надана

З метою запобігання закупівлі контрафактної програмної продукції у складі комп ютерів

Номер: c65053207e4443f5b6c8f8f3c764b2bb
Дата опублікування: 22.06.2020 03:25
Опис: Шановний Замовник! З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» Тендерної документації додатковим пунктом у наступній редакції: «Учасник у складі тендерної пропозиції має надати Авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб’ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості, із вказівкою номера оголошення в системi Прозоро. Кожний примірник програмного забезпечення Windows має бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром на номері. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання та було імпортовано у складі пристрою, Учасник у складі тендерної пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист вiд виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання. Замовник може звернутись до представництва Microsoft в Україні за підтвердженням такої інформації.» Дякуємо за відповідь!
Відповідь: Відповідь на загальне запитання щодо оголошення від 22.06.2020 Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-19-001740-b Для участі в торгах допускаються пропозиції з еквівалентами (аналогами) товару, що за своїми функціональними, технічними та якісними характеристиками не допускається вказаним технічним та якісним характеристикам товару з не меншими та не гіршими технічними вимогами, ніж ті, що зазначені в технічних вимогах до предмету закупівлі. Тому, ви, як учасник можете запропонувати модель ноутбука з кращими (потужнішіми) характеристиками. У технічних характеристиках (Додаток4 до тендерної документації на закупівлю товару код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"– ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)) прописано, що запропонований ноутбук має бути зі встановленою ліцензійною ОС Windows. Продукція компанії «Microsoft» має групу ознак, за якими можливо визначити її оригінальність (офіційна сторінка: https://www. Microsoft.com/uk-ua/howtotell/Hardware.aspx?tab=PCPurchase).
Дата відповіді: 22.06.2020 09:59
Відповідь надана

Не відповідність мінімальним вимогам Наказу МОН України

Номер: ed3ac5477cc14357af50848291ad7e10
Дата опублікування: 22.06.2020 03:09
Опис: Шановний Замовник! Технічні вимоги до ноутбуків, що визначені у Вашій тендерній документації повинні відповідати мінімальним типовим вимогам, що зазначені у наказі МОН України №1440 від 02.11.2017 з відповідними доповненнями та змінами 2020 року Ви можете ознайомитись із останньої редакцією даного наказу за посиланням - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0055-18 Так, окремі параметри Ваших мінімальних вимог до ноутбуків, такі як тип матриці та роздільна здатність - НЕ відповідають цьому наказу та є суттєво гіршими і призведуть до пропозицій товару учасниками, що не відповідають мінімальним вимогам типового переліку даного Наказу МОН України! Відповідно просимо внести зміни до документації зазначивши вимогою до ноутбуків наступне: "Дисплей: діагональ не менше ніж 15,6”, максимальна роздільна здатність не менше ніж 1920 х 1080; тип матриці - IPS" Наголошуємо, що саме тип матриці IPS, що наявний у модельних рядах кожного виробника ноутбуків є суттєвим моментом чіткого та яскравого зображення і кардинально покращує якість зображення у порівнянні із звичайними ноутбуками на базі простих матриць типу TN, VA, SVA та інших подібних. Крім того, відсутні будь-які вимоги до ліцензійної операційної системи, як зазначено в Наказі МОН. Врахуйте будь-ласка культуру виховання молоді до ліцензійної НЕ контрафактної продукції ПЗ ще з шкільних років. Дякуємо.
Відповідь: Відповідь на загальне запитання щодо оголошення від 22.06.2020 Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-19-001740-b Для участі в торгах допускаються пропозиції з еквівалентами (аналогами) товару, що за своїми функціональними, технічними та якісними характеристиками не допускається вказаним технічним та якісним характеристикам товару з не меншими та не гіршими технічними вимогами, ніж ті, що зазначені в технічних вимогах до предмету закупівлі. Тому, ви, як учасник можете запропонувати модель ноутбука з потужнішіми характеристиками. У технічних характеристиках (Додаток4 до тендерної документації на закупівлю товару код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"– ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)) прописано, що запропонований ноутбук має бути зі встановленою ліцензійною ОС Windows. Доводимо до Вашого відома, що надання авторизаційного листа-підтвердження від офіційного дистриб’ютора компанії «Microsoft» в Україні є дискримінаційною та неправомірною відповідно до статті 3 Закону «Про публічні закупівлі». Згідно загальних принципів господарювання за статтею 6 Господарського кодексу України та статті 627 Цивільного кодексу України, суб’єкт господарювання вільний у виборі контрагентів за договорами для досягнення своїх господарських цілей та отримання прибутку. Встановлення вимоги щодо надання авторизаційного листа обмежує коло можливих учасників закупівлі, тими що мають безпосередні правовідносини із виробником продукції та дискримінує участь тих, хто таких відносин на пряму із підприємствами не мають. Згідно з політикою компанії «Microsoft», для того, щоб придбати та успішно поставити аутентичну ліцензійну продукцію суб’єкт господарювання не має бути обов’язково авторизованим партнером компанії чи дистриб’ютора. Продукція компанії «Microsoft» має групу ознак, за якими можливо визначити її оригінальність (офіційна сторінка: https://www. Microsoft.com/uk-ua/howtotell/Hardware.aspx?tab=PCPurchase).
Дата відповіді: 22.06.2020 10:11