-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясо( Яловичина першої категорії охолоджена)
Тендер Prozorro UA-2020-06-18-008174-c
Завершена
518 525.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 592.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 592.63 UAH
Номер:
07b014f3b3644eb5a68f150bbad4ee5f
Внутрішній номер закупівлі:
5328593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-18-008174-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41973328
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Леонтовича, 9/1, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Євгенівна Іващенко +380632360110 odesftiz2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
518 525.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 592.63 UAH
Період уточнення:
18.06.2020 17:16 - 26.06.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2020 17:16 - 06.07.2020 17:00
Аукціон:
07.07.2020 14:43 - 07.07.2020 15:04
Період кваліфікації:
07.07.2020 15:04 - 13.07.2020 17:55
Період завантаження договору:
13.07.2020 17:55 - 02.08.2020 17:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо( Яловичина першої категорії охолоджена)
Кількість
1600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
М’ясо( Яловичина першої категорії охолоджена)
Кількість
1900 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ПРОДРЕСУРСЮГ
Оскарження: 13.07.2020 17:55 - 24.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40390304
-
Контактна особа:
Дзіна Олена Олександрівна +380675580938 prodresursug@gmail.com
-
Адреса:
65091, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Комітетська, будинок 4/6
Оскарження: 13.07.2020 17:55 - 24.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
490 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
490 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.07.2020 17:55
Документи
15
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОПТІФУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39999148
-
Контактна особа:
Жураковский Сергей Леонидович 380487340017, optifood@ukr.net
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська область, Одеса, Генерала Петрова 23/2 кв. 1
Початкова пропозиція
518 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
518 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
45
Скарги
0
Контракти
Номер:
cdf484d93e7b460d8cc90d097d27d08f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-18-008174-c-c1
Постачальник:
ТОВ ПРОДРЕСУРСЮГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40390304
-
Контактна особа:
Дзіна Олена Олександрівна +380675580938 prodresursug@gmail.com
-
Адреса:
65091, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Комітетська, будинок 4/6
Номер договору:
2230/32
Сума договору:
490 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
30.07.2020 10:00
Статус:
Підписаний