-
Відкриті торги
-
КЕП
15110000-2 М’ясо( Яловичина першої категорії охолоджена)
Оголошено тендер
518 525.00
UAH
Номер:
417929c6ec594e0ca1f642edfd7faf87
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-18-007880-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41973328
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Леонтовича, 9/1, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41973328
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Леонтовича, 9/1, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
518 525.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
15110000-2 М’ясо( Яловичина першої категорії охолоджена)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
18.06.2020 17:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
М’ясо( Яловичина першої категорії охолоджена) за адресою: вул. Леонтовича, 11
Кількість
1600 кілограм
Період постачання
(не задано)
М’ясо( Яловичина першої категорії охолоджена) за адресою: вул. С. Ядова, 4
Кількість
1900 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума518 525.00 UAH