-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясо( Яловичина першої категорії охолоджена)
490 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
cdf484d93e7b460d8cc90d097d27d08f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-18-008174-c-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41973328
-
Контактна особа:
Галина Євгенівна Іващенко +380632360110 odesftiz2@ukr.net
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Леонтовича, 9/1, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ПРОДРЕСУРСЮГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40390304
-
Контактна особа:
Дзіна Олена Олександрівна +380675580938 prodresursug@gmail.com
-
Адреса:
65091, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Комітетська, будинок 4/6
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
2230/32
Дата підписання:
30.07.2020 10:00
Період дії договору:
30.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
490 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо( Яловичина першої категорії охолоджена)
Кількість
1600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
М’ясо( Яловичина першої категорії охолоджена)
Кількість
1900 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020