• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1 Кейтерингові послуги )

1 лот: Зеленодольська ЗОШ №1,Зеленодольська ЗОШ №2 м.Зеленодольська, Апостолівського району Дніпропетровської області (1-4 класи: 507 учні; пільговики:59 учнів); АРЛІ м.Зеленодольська, Апостолівського району Дніпропетровської області (пільговики: 36 учнів); 2 лот: Великокостромський НВК (1-4 класи: 89 учнів; пільговики: 15 учнів; дошкільнята: 20 дітей).

Торги не відбулися

1 133 987.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 258.38 UAH
Номер: 0704f70aa70a45a6af4e28ac5c69eb10
Внутрішній номер закупівлі: 5252359
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-12-002735-c   
Замовник: Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
Контактна особа: Юлія Ковальова +380977742427 gorsovetvk@ukr.net http://zelenodolsk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 133 987.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.06.2020 11:09 - 19.06.2020 09:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2020 11:09 - 29.06.2020 09:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴882 311.50 Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1 Кейтерингові послуги )
  • Лот №2 ₴251 675.50 Кейтерингові послуги