-
Відкриті торги
-
КЕП
Харчування учнів 1-4 класів, харчування учнів пільгової категорії для Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ступенів №1; Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ступенів №2; Апостолівський районний ліцей-інтернат; Харчування учнів 1-4 класів, харчування учнів пільгової категорії, , харчування вихованців дошкільнят для Великокостромський НВК
Оголошено тендер
1 133 987.00
UAH
Номер:
752ec94bb6bd49aa97d9180c479fe4c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-12-001355-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗЕЛЕНОДОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
Замовник:
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
Очікувана вартість:
1 133 987.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Харчування учнів 1-4 класів, харчування учнів пільгової категорії для Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ступенів №1; Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ступенів №2; Апостолівський районний ліцей-інтернат;
Харчування учнів 1-4 класів, харчування учнів пільгової категорії, , харчування вихованців дошкільнят для Великокостромський НВК
Примітки:
(Лот1): харчування учнів 1-4 класів, харчування учнів пільгової категорії (Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ступенів №1; Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ступенів №2; Апостолівський районний ліцей-інтернат.)
(Лот2): харчування учнів 1-4 класів, харчування учнів пільгової категорії, , харчування вихованців дошкільнят (Великокостромський НВК)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
12.06.2020 10:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 133 987.00 UAH