• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

поточний ремонт системи опалення із встановленням вузлів комерційного обліку теплової енергії ЗОШ №3 по вул.Соборності,54 в м.Новограді-Волинському Житомирської області

Торги не відбулися

147 671.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 738.36 UAH
Номер: 44ad9c461fa3489c8cdfca72cf54f10a
Внутрішній номер закупівлі: 5229933
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-10-002307-a   
Замовник: Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області
Контактна особа: Кобильнік Наталія Петрівна +380977486336 school-03@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 147 671.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 738.36 UAH
Період уточнення: 10.06.2020 16:43 - 15.06.2020 18:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2020 16:43 - 25.06.2020 18:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
поточний ремонт системи опалення із встановленням вузлів комерційного обліку теплової енергії ЗОШ №3 по вул.Соборності,54 в м.Новограді-Волинському Житомирської області
Код ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.09.2020
Місце постачання 11700, Україна, Житомирська область, м.Новоград-Волинський, вул.Соборності,54 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради "Новоград-Волинськтеплокомуненерго"
Початкова пропозиція 140 526.37 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
140 526.37 UAH з ПДВ
Документи 41
Скарги 0