-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
поточний ремонт системи опалення із встановленням вузлів комерційного обліку теплової енергії ЗОШ №3 по вул.Соборності,54 в м.Новограді-Волинському Житомирської області
Тендер Prozorro UA-2020-06-10-002307-a
Торги не відбулися
147 671.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 738.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 738.36 UAH
Період оскарження:
10.06.2020 16:43 - 21.06.2020 00:00
Нічого не знайдено.