-
Відкриті торги
-
КЕП
поточний ремонт системи опалення із встановленням вузлів комерційного обліку теплової енергії ЗОШ №3 по вул.Соборності,54 в м.Новограді-Волинському Житомирської області
Оголошено тендер
147 671.00
UAH
Номер:
97ba8e8b8b8b426490ca6aa4ea9e2b3f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-09-003304-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060190
Замовник:
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060190
Очікувана вартість:
147 671.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
поточний ремонт системи опалення із встановленням вузлів комерційного обліку теплової енергії ЗОШ №3 по вул.Соборності,54 в м.Новограді-Волинському Житомирської області
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.06.2020 15:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума147 671.00 UAH