-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мед натуральний
Тендер Prozorro UA-2020-06-04-000066-b
Завершена
9 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 95.00 UAH
мін. крок: 1% або 95.00 UAH
Номер:
a37296fa743c4b8cad15a4bad5d6333e
Внутрішній номер закупівлі:
5170413
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-04-000066-b
Замовник:
Сектор освіти та молоді Котелевської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145547
-
Адреса:
38600, Україна, Полтавська область, Котелевський район, смт Котельва, вул. ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, 224
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Шматкова +380535021496 kotvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
95.00 UAH
Період уточнення:
04.06.2020 08:18 - 10.06.2020 08:16
Період прийому пропозицій:
04.06.2020 08:18 - 20.06.2020 08:16
Аукціон:
22.06.2020 14:17 - 22.06.2020 14:44
Період кваліфікації:
22.06.2020 14:44 - 25.06.2020 14:00
Період завантаження договору:
25.06.2020 14:00 - 15.07.2020 14:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мед натуральний
Кількість
73 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
Оскарження: 25.06.2020 14:00 - 06.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила Миколаївна 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Оскарження: 25.06.2020 14:00 - 06.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
8 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 205.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.06.2020 14:00
Документи
13
Скарги
0
ФОП "ДУБИНА ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2434712921
-
Контактна особа:
Людмила Дубина +380666305359 dubok1959@ukr.net
-
Адреса:
38600, Україна, Полтавська область, Котелевський район, селище міського типу Котельва,, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВА, будинок 209, квартира 39
Початкова пропозиція
6 570.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 570.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707716424
-
Контактна особа:
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І. +380982619734 mazaratiy_natalia@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Полтавська область, Полтава, 36002, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ НАВРОЦЬКОГО, будинок 15, квартира 51
Початкова пропозиція
9 342.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 342.54 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
f9c23aa063de4bbb92af40d2bc181c2d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-04-000066-b-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила Миколаївна 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Номер договору:
311
Сума договору:
5 312.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 427.09 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
14.07.2020 11:44
Статус:
Виконаний