• Відкриті торги
  • КЕП

Мед натуральний

5 312.50 UAH з ПДВ
Номер: f9c23aa063de4bbb92af40d2bc181c2d
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-04-000066-b-a1
Замовник: Сектор освіти та молоді Котелевської районної державної адміністрації
Постачальник: Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 311
Дата підписання: 14.07.2020 11:44
Період дії договору: 14.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 5 312.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 885.41 UAH)
Оплачено: 5 312.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 885.41 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мед натуральний
Код ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Кількість 73 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: 5a5b306b58614ce391dd127627dc338a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 29.12.2020 14:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
1 (311).pdf
p7s
sign.p7s