-
Відкриті торги
-
КЕП
Мед натуральний
Оголошено тендер
9 500.00
UAH
Номер:
f7c36a83d851479baf5e2d1cfb0eb3a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-04-000082-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Сектор освіти та молоді Котелевської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145547
Замовник:
Сектор освіти та молоді Котелевської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145547
Очікувана вартість:
9 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мед натуральний
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.06.2020 08:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума9 500.00 UAH