-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт тротуарного покриття по вул. Соборна ( від перехр. вул. Княгині Щербатової до прехр. вул. Франка І ( парна сторона), від перехр. вул. Княгині Щербатової до буд № 89 ( непарна сторона) у м. Немирів, Немирівського району, Вінницької області»
Тендер Prozorro UA-2020-06-02-009307-b
Завершена
5 354 243.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 53 542.43 UAH
мін. крок: 1% або 53 542.43 UAH
Номер:
dfbc3ce455d34229822176937811c8c8
Внутрішній номер закупівлі:
5153224
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-02-009307-b
Замовник:
Немирівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
03772619
-
Адреса:
22800, Україна, Вінницька область, Немирів, Соборна, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марущак Ігор Миколайович +380433122554 nemyrivrada@online.ua http://nemyriv-mrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 354 243.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
53 542.43 UAH
Період уточнення:
02.06.2020 16:49 - 08.06.2020 08:30
Період прийому пропозицій:
02.06.2020 16:49 - 18.06.2020 08:30
Аукціон:
19.06.2020 15:58 - 19.06.2020 16:31
Період кваліфікації:
19.06.2020 16:31 - 01.07.2020 14:35
Період завантаження договору:
01.07.2020 14:35 - 21.07.2020 14:35
Умови оплати:
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник має право при наявності бюджетного фінансування, перерахувати Підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30% вартості робіт. Підрядник зобов’язується виконати роботи по отриманому авансу протягом 90 календарних днів з дня його отримання. По закінченні вказаного терміну Підрядник повертає невикористані суми авансу на розрахунковий рахунок Замовника. Порядок надання авансу здійснюється у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та Постанови КМУ № 1764 від 27 грудня 2001 р. «Про затвердження порядку державного фінансування капітального будівництва». Залік авансу здійснюється на підставі актів виконаних робіт (ф. КБ-2В) та довідки (ф. КБ-3) протягом поточного місяця, у якому підписано акти виконаних робіт, або у наступному за поточним. Авансовий платіж є правом Замовника, а не його обов’язком. Замовник вправі відмовитися від перерахування авансового платежу Підряднику, а останній не вправі вимагати обов’язкової сплати такого платежу.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях30 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки Замовником проводяться тільки за фактично виконані роботи у термін на протязі 30-ти (тридцяти) календарних днів з моменту підписання Замовником представлених Підрядником належно оформлених актів виконаних робіт (Форма КБ-2в) та довідки (Форма КБ-3), рахунку на оплату, та тільки в межах бюджетних призначень. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за надані роботи здійснюються при отриманні Замовником бюджетного призначення на фінансування цих робіт.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт тротуарного покриття по вул. Соборна ( від перехр. вул. Княгині Щербатової до прехр. вул. Франка І ( парна сторона), від перехр. вул. Княгині Щербатової до буд № 89 ( непарна сторона) у м. Немирів, Немирівського району, Вінницької області»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.08.2020
Місце постачання
22800, Україна, Вінницька область, Немирів, вул. Соборна ( від перехр. вул. Княгині Щербатової до прехр. вул. Франка І ( парна сторона), від перехр. вул. Княгині Щербатової до буд № 89 ( непарна сторона)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ШЛЯХОВИК - МКІ"
Оскарження: 24.06.2020 15:36 - 05.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36928095
-
Контактна особа:
сумбат огонесян +380972683543 tow-shlyahowik@ukr.net
-
Адреса:
22700, Україна, Вінницька область, Іллінецький район, місто Іллінці, ВУЛ. КАРЛА МАРКСА, будинок 32
Оскарження: 24.06.2020 15:36 - 05.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
4 300 156.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.06.2020 15:36
Документи
76
Скарги
0
ТОВ "ЛЕОН-Ш"
Оскарження: 01.07.2020 14:35 - 12.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33623460
-
Контактна особа:
Ширак Арменакян +380433322617,+380988974512 kalinka1402@ukr.net
-
Адреса:
22400, Україна, Вінницька область, м. Калинівка, вул. ВОЗЗ’ЄДНАННЯ, будинок 13, квартира 32
Оскарження: 01.07.2020 14:35 - 12.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
4 160 771.09 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 699 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.07.2020 14:35
Документи
80
Скарги
0
ДП "Вінницький облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32054743
-
Контактна особа:
Король Наталія Іванівна +380432660747 vintend@mail.ua
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.40-річчя Перемоги, 27
Початкова пропозиція
4 818 820.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 050 230.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Уманьдоррембуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03333370
-
Контактна особа:
Скороход Ольга Сергіївна 380937969962, 380937969962 olgasd08@ukr.net
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, Індустріальна, 16
Початкова пропозиція
4 972 893.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 972 893.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
44dbc6a0150149a0b25b22a5ba0db80b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-02-009307-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ЛЕОН-Ш"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33623460
-
Контактна особа:
Ширак Арменакян +380433322617,+380988974512 kalinka1402@ukr.net
-
Адреса:
22400, Україна, Вінницька область, м. Калинівка, вул. ВОЗЗ’ЄДНАННЯ, будинок 13, квартира 32
Номер договору:
05-20/6КР
Сума договору:
3 627 261.93 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 022 718.28 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
21.07.2020 00:00
Статус:
Виконаний