-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт тротуарного покриття по вул. Соборна ( від перехр. вул. Княгині Щербатової до прехр. вул. Франка І ( парна сторона), від перехр. вул. Княгині Щербатової до буд № 89 ( непарна сторона) у м. Немирів, Немирівського району, Вінницької області»
Оголошено тендер
5 354 243.00
UAH
Номер:
c7ba30fc40144064a65b592698854896
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-02-002071-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Немирівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
03772619
Замовник:
Немирівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
03772619
Очікувана вартість:
5 354 243.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт тротуарного покриття по вул. Соборна ( від перехр. вул. Княгині Щербатової до прехр. вул. Франка І ( парна сторона), від перехр. вул. Княгині Щербатової до буд № 89 ( непарна сторона) у м. Немирів, Немирівського району, Вінницької області»
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
02.06.2020 16:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 354 243.00 UAH