-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт тротуарного покриття по вул. Соборна ( від перехр. вул. Княгині Щербатової до прехр. вул. Франка І ( парна сторона), від перехр. вул. Княгині Щербатової до буд № 89 ( непарна сторона) у м. Немирів, Немирівського району, Вінницької області»
3 627 261.93
UAH з ПДВ
Номер:
44dbc6a0150149a0b25b22a5ba0db80b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-02-009307-b-a1
Замовник:
Немирівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
03772619
-
Контактна особа:
Марущак Ігор Миколайович +380433122554 nemyrivrada@online.ua http://nemyriv-mrada.gov.ua
-
Адреса:
22800, Україна, Вінницька область, Немирів, Соборна, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЛЕОН-Ш"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33623460
-
Контактна особа:
Ширак Арменакян +380433322617,+380988974512 kalinka1402@ukr.net
-
Адреса:
22400, Україна, Вінницька область, м. Калинівка, вул. ВОЗЗ’ЄДНАННЯ, будинок 13, квартира 32
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
05-20/6КР
Дата підписання:
21.07.2020 00:00
Період дії договору:
21.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
3 627 261.93 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 604 543.65 UAH)
Оплачено:
3 627 261.93 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 604 543.65 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт тротуарного покриття по вул. Соборна ( від перехр. вул. Княгині Щербатової до прехр. вул. Франка І ( парна сторона), від перехр. вул. Княгині Щербатової до буд № 89 ( непарна сторона) у м. Немирів, Немирівського району, Вінницької області»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.08.2020
Місце постачання
22800, Україна, Вінницька область, Немирів, вул. Соборна ( від перехр. вул. Княгині Щербатової до прехр. вул. Франка І ( парна сторона), від перехр. вул. Княгині Щербатової до буд № 89 ( непарна сторона)
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b31bb7749b3643799eab3dfa80de2fd0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
року необхідно внести зміни до договору у зв’язку продовженням терміну виконання робіт.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
02.09.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d1571dbc0dd84fd58aa5895c5e9eb846
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до додаткової угоди № 3 від 12.10.2020 року необхідно внести зміни до договору у зв’язку продовженням терміну виконання робіт
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
12.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a83a16db4ba148989aa2a9d7d226fbd5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до додаткової угоди № 4 від 20.10.2020 року необхідно внести зміни до договору у зв’язку із погодженим календарним планом та з урахуванням наявних коштів у замовника фінансування робіт у 2020 році складає 3 699 000 грн.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
20.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
60b63480a475476292971d348e846569
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до додаткової угоди № 5 від 21.10.2020 року необхідно внести зміни до договору у зв’язку із погодженим календарним планом та з урахуванням наявних коштів у замовника фінансування робіт у 2020 році складає 3 699 000 грн..
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
21.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d9b40944811f4a62bf59beb7fac8c045
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаткова угода №6 від 25.11 2020 зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
25.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
14deaf8d74bf42adbbabc6053f6e9665
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника, Сторони можуть внести зміни до договору у разі зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків Замовника а також у випадку зменшення об’єму робіт. В такому випадку ціна договору зменшується в залежності від зміни таких обсягів
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
30.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано