-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Аналізатор сечі (аналізатор сечі CL-50 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-05-29-000698-c
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер:
5795fdbd2fe544edac592ad1f5d4308a
Внутрішній номер закупівлі:
5121918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-29-000698-c
Замовник:
КНП "Іршавський центр первинної медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38456539
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, місто Іршава, ПРОВУЛОК ШЕВЧЕНКА , будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цогла Марина Юріївна +380976881965 irshava.cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 350.00 UAH
Період уточнення:
29.05.2020 12:59 - 05.06.2020 13:04
Період прийому пропозицій:
29.05.2020 12:59 - 15.06.2020 13:04
Аукціон:
16.06.2020 12:45 - 16.06.2020 13:12
Період кваліфікації:
16.06.2020 13:12 - 06.07.2020 15:36
Період завантаження договору:
06.07.2020 15:36 - 26.07.2020 15:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аналізатор сечі (аналізатор сечі CL-50 або еквівалент)
×
-
НК 024:2019:
35774 Аналізатор сечі, напів-автоматизований
Кількість
10 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
153 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
153 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.07.2020 15:36
Документи
41
Скарги
0
ТОВ "МЕД ЛАЙН ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41036735
-
Контактна особа:
Антон Крегул +380660896195 medlineorg03@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ КАПУШАНСЬКА, будинок 25, квартира 27
Початкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
268 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІНЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36746304
-
Контактна особа:
Бебик Дмитро +380672202730 cangoo777@gmail.com
-
Адреса:
20762, Україна, Черкаська область, Смілянський район, село Плоске, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОМІСЬКА буд. 24
Початкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
268 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
99384f79cc3d4c45826a5dd22e5956e8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-29-000698-c-b1
Постачальник:
ПП "СІНКРО МЕДИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33985407
-
Контактна особа:
Валентина Іванюк +380957092047 sinkromed2016@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 42/1
Номер договору:
57/2020
Сума договору:
153 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
143 831.78 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
17.07.2020 00:00
Статус:
Виконаний