-
Відкриті торги
-
КЕП
Аналізатор сечі (аналізатор сечі CL-50 або еквівалент)
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
6da59cdbaaad4fd6be3cbfa720e39274
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-29-002433-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КНП "Іршавський центр первинної медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38456539
Замовник:
КНП "Іршавський центр первинної медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38456539
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аналізатор сечі (аналізатор сечі CL-50 або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
НК 024:2019:
35774 Аналізатор сечі, напів-автоматизований
Дата опублікування:
29.05.2020 12:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Аналізатор сечі (аналізатор сечі CL-50 або еквівалент)
×
-
НК 024:2019:
35774 Аналізатор сечі, напів-автоматизований
Кількість
10 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти, отримані від НСЗУ
Сума270 000.00 UAH