• Відкриті торги
  • КЕП

Аналізатор сечі (аналізатор сечі CL-50 або еквівалент)

153 900.00 UAH з ПДВ
Номер: 99384f79cc3d4c45826a5dd22e5956e8
Ідентифікатор договору: UA-2020-05-29-000698-c-b1
Замовник: КНП "Іршавський центр первинної медичної допомоги"
Постачальник: ПП "СІНКРО МЕДИКА"
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору: 57/2020
Дата підписання: 17.07.2020 00:00
Період дії договору: 17.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 153 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 068.22 UAH)
Оплачено: 153 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 068.22 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аналізатор сечі (аналізатор сечі CL-50 або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 90100, Україна, Закарпатська область, м. Іршава, пров. Шевченка 9 На карті