-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Медична інформаційна система
Тендер Prozorro UA-2020-05-28-001083-c
Завершена
337 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 687.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 687.50 UAH
Номер:
696fe1528d5e40cabd09794d35fdebbf
Внутрішній номер закупівлі:
5113500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-28-001083-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Місто Житомир, Вулиця Червоного Хреста будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волощук Олена Дмитрівна +380412438728 obllikzttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
337 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 687.50 UAH
Період уточнення:
28.05.2020 14:15 - 02.06.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2020 14:15 - 12.06.2020 18:00
Аукціон:
15.06.2020 14:41 - 15.06.2020 15:02
Період кваліфікації:
15.06.2020 15:02 - 24.06.2020 12:17
Період завантаження договору:
24.06.2020 12:17 - 14.07.2020 12:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Медична інформаційна система (75 робочих місць)
Кількість
75 штуки
Період постачання
до 31.07.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Хелсі Юа
Оскарження: 19.06.2020 11:30 - 30.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40436197
-
Контактна особа:
Степаненко Татьяна +380632750786 t.stepanenko@helsi.me
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, Київ, вул. Воздвиженська, 56, 5 пов.
Оскарження: 19.06.2020 11:30 - 30.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
262 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.06.2020 11:30
Документи
9
Скарги
0
ПП "Техноінфомед"
Оскарження: 24.06.2020 12:17 - 05.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35675395
-
Контактна особа:
Ізосімов Юрій Михайлович 380675864160, 380675864160 y_555@ukr.net
-
Адреса:
18007, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Богдана Хмельницького, буд.52, кв.17
Оскарження: 24.06.2020 12:17 - 05.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
337 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
335 812.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.06.2020 12:17
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
2271fc783cd0416fad00ca0e6123610b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-28-001083-c-c1
Постачальник:
ПП "Техноінфомед"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35675395
-
Контактна особа:
Ізосімов Юрій Михайлович 380675864160, 380675864160 y_555@ukr.net
-
Адреса:
18007, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Богдана Хмельницького, буд.52, кв.17
Номер договору:
260
Сума договору:
335 812.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
07.07.2020 00:00
Статус:
Виконаний