-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Медична інформаційна система
Тендер Prozorro UA-2020-05-28-001083-c
Завершена
337 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 687.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 687.50 UAH
Період уточнення:
28.05.2020 14:15 - 02.06.2020 18:00
Відповідь надана
конфіденційність інформації
Номер:
28cbb98ed7484dedbffeda7a3bd35f41
Дата опублікування:
02.06.2020 12:51
Опис:
Згідно з ст. 11 Закону України “Про інформацію” не допускаються збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини. До конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров'я, а також адреса, дата і місце народження. Частина цих даних міститься в паспорті громадянина України.
Якщо постачальник бере участь у закупівлі, в якій замовник вимагає скани паспорту/ідентифікаційного коду тощо , значить, він добровільно погоджується на розміщення своїх персональних даних у відкритому доступі системи.
Відповідно до абз. 2 ч. 2 ст. 28 Закону "Про пубулічні закупівлі" - не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником як конфіденційна, у тому числі що містить персональні дані. Замовник, орган оскарження та центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю, мають доступ в електронній системі закупівель до інформації, яка визначена учасником конфіденційною. Тому Замовник протягом всього процесу здійснення процедури електронної закупівлі не в змозі забезпечити конфіденційність інформації наданої Учасниками.
Повноваження директора прописані в Статуті підприємства. Є Наказ про призначення директора. Також Фамілія, Ім’я та Прізвище директора як керівника та підписанта зазначені в ЄДР і цю інформацію можна переглянути в реєстрі за посиланням: https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch просто надіславши безкоштовний запит.
Питання:
Чи можемо ми надати довідку в довільній формі за підписом Постачальника, де будуть паспортні дані особи, яка буде підписувати договір.
У даному випадку Постачальник не зацікавлений написати Вам в довідці неправдиву інформацію, адже він несе відповідальність за достовірність документів, що надає.
Відповідь:
Доброго дня! Вимога щодо надання копії паспорту особи, яка буде підписувати договір, прописана для того, щоб ідентифікувати особу. Відповідно до частини 2 статті 28 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) «Під час розкриття тендерних пропозицій/пропозицій автоматично розкривається вся інформація, зазначена в тендерних пропозиціях/пропозиціях учасників, крім інформації, зазначеної в абзаці другому цієї частини, та формується список учасників у порядку від найнижчої до найвищої запропонованої ними ціни/приведеної ціни. Не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником як конфіденційна, у тому числі що містить персональні дані. Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону, і документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону. Замовник, орган оскарження та центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю, мають доступ в електронній системі закупівель до інформації, яка визначена учасником конфіденційною.». Враховуючи викладене пропонуємо вам при поданні тендерної пропозиції, копію паспорта особи, яка буде підписувати договір позначити як конфіденційну. Тоді цей документ буде доступний для перегляду нам та контролюючим органам.
Дата відповіді:
03.06.2020 12:33
Відповідь надана
Щодо кваліфікаційних критерії
Номер:
cec9ca1c22434ee2a6c8370df53580a9
Дата опублікування:
02.06.2020 12:44
Опис:
В Кваліфікаційних критеріїях до Учасників ви вимагаєте оригінал або нотаріально завірену копію довідки, виданої відповідним органом МВС України, про те, що службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми.
Постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2012 № 303 затверджено Положення про створення та функціонування Єдиного державного реєстру злочинів торгівлі людьми (далі - Реєстр). Відповідно до пункту 5 Положення Держателем (володільцем) Реєстру є МВС. Пункт 8 - Загальний доступ до статистичних відомостей, що містяться в Реєстрі, здійснюється безоплатно через офіційний веб-сайт МВС. Пункт 9 - Користувачам Реєстру надається можливість здійснення пошуку, перегляду, роздрукування витягів з Реєстру, з урахуванням режиму доступу до статистичних відомостей, що містяться в Реєстрі.
Замовник не повинен вимагати документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
На сайті МВС запроваджується тільки два види довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність/наявність судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України – так звану «скорочену» та «повну» довідки.
Питання:
1. Будь ласка, підкажіть де ми можемо замовити оригінал цієї довідки?
2. Чи можемо ми надати довідку в довільній формі на підтвердження відсутності цієї підстави та довідку з МВС про те, що особа, яка підписала тендерну пропозицію переможця, не засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку?
Відповідь:
Доброго дня! Закон України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) відповідно статті 17 частини 1 пункту 12 передбачає вимогу, що службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми. Відповідно частини 3 статті 17 Закону «Учасник процедури закупівлі в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції підтверджує відсутність підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі через електронну систему закупівель», що відповідно прописано в пункті Х додатку 3 до тендерної документації. Поряд з тим в частині 6 статті 17 Закону зазначено «Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті». Листом Мінекономіки № 3304-04/55553-06 від 21.12.2019р. «Щодо набрання чинності та введення в дію нової редакції Закону» прописано що Постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2012 № 303 затверджено Положення про створення та функціонування Єдиного держаного реєстру злочинів торгівлі людьми (далі - Реєстр). Відповідно до пункту 5 Положення Держателем (володільцем) Реєстру є МВС. Враховуючи викладене пропонуємо звернутись за роз’ясненням до МВС.
Дата відповіді:
03.06.2020 12:33