-
Відкриті торги
-
КЕП
Медична інформаційна система
335 812.50
UAH без ПДВ
Номер:
2271fc783cd0416fad00ca0e6123610b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-28-001083-c-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Контактна особа:
Волощук Олена Дмитрівна +380412438728 obllikzttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Місто Житомир, Вулиця Червоного Хреста будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "Техноінфомед"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35675395
-
Контактна особа:
Ізосімов Юрій Михайлович 380675864160, 380675864160 y_555@ukr.net
-
Адреса:
18007, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Богдана Хмельницького, буд.52, кв.17
Класифікатор ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системиАналіз за цим CPV
Номер договору:
260
Дата підписання:
07.07.2020 00:00
Період дії договору:
07.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
335 812.50 UAH без ПДВ
Оплачено:
335 812.50 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Медична інформаційна система (75 робочих місць)
Кількість
75 штуки
Період постачання
до 31.07.2020