• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Обстеження акваторії підводної частини пляжу

Завершена

250 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер: 82fcd60cb7c749bd94f1cde3e619abdb
Внутрішній номер закупівлі: 5051148
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-05-21-003215-c   
Замовник: ДАЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ляшенко Юрій Сергійович +380485149100 123o@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 98360000-4 Послуги у сфері морських перевезеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 500.00 UAH
Період уточнення: 21.05.2020 13:49 - 26.05.2020 13:54
Період прийому пропозицій: 21.05.2020 13:49 - 05.06.2020 13:54
Аукціон: 09.06.2020 15:45 - 09.06.2020 16:12
Період кваліфікації: 09.06.2020 16:12 - 18.06.2020 14:30
Період завантаження договору: 18.06.2020 14:30 - 08.07.2020 14:30
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обстеження акваторії підводної частини пляжу
Код ДК 021:2015: 98360000-4 Послуги у сфері морських перевезень
Кількість 1 штуки
Період постачання 01.05.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 67842, Україна, Одеська область, с.Дальник, вул.Дружби,126 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КАСКАД-НИКА"

Оскарження: 12.06.2020 13:50 - 23.06.2020 00:00
Початкова пропозиція 151 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
95 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.06.2020 13:50
Документи 22
Скарги 0
ТОВ "Відділок підводного судноремонту і гідротехнічних робіт"

Оскарження: 18.06.2020 14:30 - 29.06.2020 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції

Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 185 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
96 520.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2020 14:30
Документи 31
Скарги 0
ТОВ "ІНІЯ"
Початкова пропозиція 182 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
145 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 19
Скарги 0

Контракти

Номер: 7ea1d9122fb14309a5c6e41fa80cd6ad
Ідентифікатор договору: UA-2020-05-21-003215-c-b1
Постачальник: ТОВ "Відділок підводного судноремонту і гідротехнічних робіт"
Номер договору: 159
Сума договору: 96 520.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 80 433.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 08.07.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
img20200708_11044476.pdf
p7s
sign.p7s