-
Відкриті торги
-
КЕП
Обстеження акваторії підводної частини пляжу
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
a9cc868c54b042c5a9d57529c4ff97c1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-21-003915-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДАЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380270
Замовник:
ДАЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380270
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обстеження акваторії підводної частини пляжу
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
98360000-4 Послуги у сфері морських перевезень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.05.2020 13:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH