-
Відкриті торги
-
КЕП
Обстеження акваторії підводної частини пляжу
96 520.00
UAH з ПДВ
Номер:
7ea1d9122fb14309a5c6e41fa80cd6ad
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-21-003215-c-b1
Замовник:
ДАЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380270
-
Контактна особа:
Ляшенко Юрій Сергійович +380485149100 123o@ukr.net
-
Адреса:
67842, Україна, Одеська область, Дальник, вул.Дружби 126, с.Дальник, Овідіопольський р-н, Одеська обл.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Відділок підводного судноремонту і гідротехнічних робіт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30463554
-
Контактна особа:
Візулис Герман Норбертович +380505969467 ypsg@i.ua
-
Адреса:
71112, Україна, Запорізька область, Бердянськ, пр. Пролетарский 232, кв.126
Класифікатор ДК 021:2015:
98360000-4 Послуги у сфері морських перевезеньАналіз за цим CPV
Номер договору:
159
Дата підписання:
08.07.2020 00:00
Період дії договору:
08.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
96 520.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 16 086.67 UAH)
Оплачено:
96 520.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 16 086.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обстеження акваторії підводної частини пляжу
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.05.2020 - 31.12.2020