-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Труби з поліпропілену, поліетилену, непластифікованого полівінілхлориду та фасонні вироби до них для зовнішніх мереж каналізації
Тендер Prozorro UA-2020-05-18-005058-c
Завершена
3 715 058.78
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 575.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 575.29 UAH
Номер:
adaf123e04fb479b8d87a95bc7e40581
Внутрішній номер закупівлі:
5018932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-18-005058-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГІДРОСПОРУДИ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23359086
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Яружна, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михаил Юрьевич Ступак +380673230015 gidrosporudi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 715 058.78 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 575.29 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
18.05.2020 16:32 - 24.05.2020 20:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2020 16:32 - 03.06.2020 20:00
Аукціон:
04.06.2020 14:16 - 04.06.2020 14:43
Період кваліфікації:
04.06.2020 14:43 - 05.06.2020 15:20
Період завантаження договору:
05.06.2020 15:20 - 25.06.2020 15:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труби з поліпропілену, поліетилену, непластифікованого полівінілхлориду та фасонні вироби до них для зовнішніх мереж каналізації
Кількість
1014 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ " ТД "ЄВРОТРУБПЛАСТ"
Оскарження: 05.06.2020 15:20 - 16.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33090871
-
Контактна особа:
ТОВ " ТД "ЄВРОТРУБПЛАСТ" +380445019620 smart@polyplastic.ua http://polyplastic.ua/
-
Адреса:
93009, Україна, Луганська область, Рубіжне, ВУЛИЦЯ ТРУДОВА, будинок 1
Оскарження: 05.06.2020 15:20 - 16.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
3 033 828.35 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 359 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.06.2020 15:20
Документи
48
Скарги
0
ТОВ "ІНСТАЛПЛАСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39670260
-
Контактна особа:
Патек Тамара Стефанівна +380323132219 TamaraVova@yandex.ua https://www.iplast.com.ua/
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, місто Городок, вулиця Біласа, 35
Початкова пропозиція
3 433 241.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 360 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
34
Скарги
0
ПП Компанія Пластінвест
×
-
Код ЄДРПОУ:
36364829
-
Контактна особа:
Кульчицький Євген Олегович +380432527558 office.plastinvest@ukr.net
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Київська, б.78, оф.14
Початкова пропозиція
3 715 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 715 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
3d87733e84454821bea6b62fd5399a84
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-18-005058-c-b1
Постачальник:
ТОВ " ТД "ЄВРОТРУБПЛАСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33090871
-
Контактна особа:
ТОВ " ТД "ЄВРОТРУБПЛАСТ" +380445019620 smart@polyplastic.ua http://polyplastic.ua/
-
Адреса:
93009, Україна, Луганська область, Рубіжне, ВУЛИЦЯ ТРУДОВА, будинок 1
Номер договору:
П 22/20
Сума договору:
2 359 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 965 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.06.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
17.06.2020 09:45
Статус:
Виконаний