-
Відкриті торги
-
КЕП
Труби з поліпропілену, поліетилену, непластифікованого полівінілхлориду та фасонні вироби до них для зовнішніх мереж каналізації
2 359 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3d87733e84454821bea6b62fd5399a84
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-18-005058-c-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГІДРОСПОРУДИ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23359086
-
Контактна особа:
Михаил Юрьевич Ступак +380673230015 gidrosporudi@ukr.net
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Яружна, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ " ТД "ЄВРОТРУБПЛАСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33090871
-
Контактна особа:
ТОВ " ТД "ЄВРОТРУБПЛАСТ" +380445019620 smart@polyplastic.ua http://polyplastic.ua/
-
Адреса:
93009, Україна, Луганська область, Рубіжне, ВУЛИЦЯ ТРУДОВА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
П 22/20
Дата підписання:
17.06.2020 09:45
Період дії договору:
17.06.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
2 359 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 393 166.67 UAH)
Оплачено:
271 620.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 45 270.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труби з поліпропілену, поліетилену, непластифікованого полівінілхлориду та фасонні вироби до них для зовнішніх мереж каналізації
Кількість
1014 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації