-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Труби з поліпропілену, поліетилену, непластифікованого полівінілхлориду та фасонні вироби до них для зовнішніх мереж каналізації
Тендер Prozorro UA-2020-05-18-005058-c
Завершена
3 715 058.78
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 575.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 575.29 UAH
Період уточнення:
18.05.2020 16:32 - 24.05.2020 20:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим