-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015: 34120000-4. Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (Шкільні автобуси)
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-011716-b
Завершена
22 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 111 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 111 000.00 UAH
Номер:
bd81177430da4ec9b7fcbf461e7a3d4f
Внутрішній номер закупівлі:
4881725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-17-011716-b
Замовник:
Група централізованого господарського обслуговування навчальних закладів та установ освіти Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37542443
-
Додаткова контактна особа:
Сергій Антонішак +380552264288 cgo65@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Морська, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Васильєва +380959473222 liceyhor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
22 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
111 000.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2020 18:47 - 08.05.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2020 18:47 - 18.05.2020 00:00
Період прекваліфікації:
18.05.2020 00:04 - 25.05.2020 00:00
Аукціон:
25.05.2020 15:02 - 25.05.2020 15:29
Період кваліфікації:
25.05.2020 15:29 - 28.05.2020 11:51
Період завантаження договору:
28.05.2020 11:51 - 17.06.2020 11:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015: 34120000-4. Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (Шкільні автобуси)
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 26.08.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВТОГРАД-2007"
Оскарження: 28.05.2020 11:51 - 08.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
ТОВ Автоград +380971542160 avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 164 А, офіс 7
Оскарження: 28.05.2020 11:51 - 08.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
22 197 600.00 UAH з ПДВ /
22 086 600.00 UAH з ПДВ
22 086 600.00 UAH з ПДВ
Документи
56
Скарги
0
ТОВ "ТД "ЕТАЛОН АВТО""
×
-
Код ЄДРПОУ:
34248190
-
Контактна особа:
Вадим Шкарупін +380445972009 td.etalonavto@gmail.com
-
Адреса:
08322, Україна, Київська область, Бориспільський район, село Проліски, ВУЛИЦЯ БРОВАРСЬКА, будинок 4
Початкова пропозиція
22 200 000.00 UAH з ПДВ /
22 089 000.00 UAH з ПДВ
22 089 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
19.05.2020 16:20
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю ꞌꞌВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО АВТОСНАБꞌꞌ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41085735
-
Контактна особа:
Мустафаєва Сабіна Джейхунівна 380958332665, 380958332665 8880856@gmail.com
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, Загородня, 34
Початкова пропозиція
22 200 000.00 UAH з ПДВ /
22 200 000.00 UAH з ПДВ
22 200 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
19.05.2020 16:20
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
b279a075d96f4a68999f9cbf0f5e328d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-17-011716-b-b1
Постачальник:
ТОВ "АВТОГРАД-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
ТОВ Автоград +380971542160 avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 164 А, офіс 7
Номер договору:
16
Сума договору:
22 086 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
18 405 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.06.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
09.06.2020 16:00
Статус:
Виконаний