-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021-2015: 34120000-4. Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (Шкільні автобуси)
22 086 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
b279a075d96f4a68999f9cbf0f5e328d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-17-011716-b-b1
Замовник:
Група централізованого господарського обслуговування навчальних закладів та установ освіти Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37542443
-
Контактна особа:
Людмила Васильєва +380959473222 liceyhor@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Морська, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АВТОГРАД-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
ТОВ Автоград +380971542160 avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 164 А, офіс 7
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
16
Дата підписання:
09.06.2020 16:00
Період дії договору:
09.06.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
22 086 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 681 100.00 UAH)
Оплачено:
22 086 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 681 100.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015: 34120000-4. Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (Шкільні автобуси)
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 26.08.2020