-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Шкільні автобуси (код ДК 021-2015: 34120000-4. Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб)
Оголошено тендер
22 200 000.00
UAH
Номер:
c3bd68020ea443f3af91a38f88c5ca9b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-17-018910-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Група централізованого господарського обслуговування навчальних закладів та установ освіти Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37542443
Замовник:
Група централізованого господарського обслуговування навчальних закладів та установ освіти Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37542443
Очікувана вартість:
22 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шкільні автобуси (код ДК 021-2015: 34120000-4. Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.04.2020 18:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 453 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума17 747 000.00 UAH