-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільний автобус
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-002481-c
Завершена
1 850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 250.00 UAH
Номер:
5be578a4cc3849c1aa8159fcf971c2af
Внутрішній номер закупівлі:
4873922
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-17-002481-c
Замовник:
Відділ освіти Люботинської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21174187
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська область, Люботин, вул.Шевченка,132
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткаченко Людмила Анатоліївна +380577412078 lmiskvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 250.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2020 14:50 - 27.04.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2020 14:50 - 07.05.2020 00:00
Аукціон:
28.05.2020 12:33 - 28.05.2020 13:00
Період кваліфікації:
28.05.2020 13:00 - 03.06.2020 16:31
Період завантаження договору:
03.06.2020 16:31 - 23.06.2020 16:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільний автобус
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 05.06.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТД "ЕТАЛОН АВТО""
Оскарження: 03.06.2020 16:08 - 14.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34248190
-
Контактна особа:
ТОВ ТД ЕТАЛОН АВТО +380445972008 td_galina@baz.ua
-
Адреса:
08322, Україна, Київська область, Бориспільський район, село Проліски, ВУЛИЦЯ БРОВАРСЬКА, будинок 4
Оскарження: 03.06.2020 16:08 - 14.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 832 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 832 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.06.2020 16:08
Документи
11
Скарги
0
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
Оскарження: 03.06.2020 16:31 - 14.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 ukravtosnab@gmail.com
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Оскарження: 03.06.2020 16:31 - 14.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 848 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 848 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.06.2020 16:31
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "АВТОГРАД-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
ТОВ Автоград +380971542160 avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 164 А, офіс 7
Початкова пропозиція
1 850 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 850 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
597384f2ec744576be698fbdf717a2d0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-17-002481-c-c1
Постачальник:
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 ukravtosnab@gmail.com
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Номер договору:
66
Сума договору:
1 848 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 540 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.06.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
17.06.2020 00:00
Статус:
Виконаний