-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільний автобус
1 848 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
597384f2ec744576be698fbdf717a2d0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-17-002481-c-c1
Замовник:
Відділ освіти Люботинської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21174187
-
Контактна особа:
Ткаченко Людмила Анатоліївна +380577412078 lmiskvo@ukr.net
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська область, Люботин, вул.Шевченка,132
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 ukravtosnab@gmail.com
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
66
Дата підписання:
17.06.2020 00:00
Період дії договору:
17.06.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
1 848 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 308 000.00 UAH)
Оплачено:
1 848 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 308 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільний автобус
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 05.06.2020
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
cf32252b2fd24f09ae1a8e2ec66f66bc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку виконання зобов’язань щодо передання товару(через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
18.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано