-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільний автобус
Оголошено тендер
1 850 000.00
UAH
Номер:
59ce2f3f0de34e988cf7b5830ddd1f59
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-17-002033-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Люботинської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21174187
Замовник:
Відділ освіти Люботинської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21174187
Очікувана вартість:
1 850 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шкільний автобус
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.04.2020 12:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Шкільний автобус
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 05.06.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзалишки коштів освітньої субвенції
Сума1 850 000.00 UAH