-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Впровадження інтелектуального обліку електричної енергії (АСКОЕ). Івестиційна програма ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс", п.2.1, розділ 2
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-000643-c
Завершена
5 443 220.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 3 000.00 UAH
Номер:
c692ca5282ff4fdb97c2cacd95a010db
Внутрішній номер закупівлі:
4862999
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-17-000643-c
Замовник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АТОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22432779
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, КОМУНАЛЬНА ЗОНА, будинок 12-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чита Дмитро Іванович +380681581067 PROZORO@DPEM.MK.UA http://info.dpem.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 443 220.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2020 10:40 - 08.05.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2020 10:40 - 18.05.2020 12:00
Період прекваліфікації:
18.05.2020 12:04 - 25.05.2020 00:00
Аукціон:
25.05.2020 15:14 - 25.05.2020 15:35
Період кваліфікації:
25.05.2020 15:35 - 26.05.2020 10:47
Період завантаження договору:
26.05.2020 10:47 - 15.06.2020 10:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець перераховує Постачальнику грошові кошти на підставі виставленого рахунку не пізніше 90 банківських днів з моменту надходження від постачальника Товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система інтелектуального обліку електричної енергії (АСКОЕ) в комплекті (згідно тендерної документації). Інвестиційна програма 2020 р. ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс", п. 2.1, розділ 2. (Основна діяльність, власні кошти)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Харківський електротехнічний завод "Енергоміра"
Оскарження: 26.05.2020 10:47 - 06.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34952220
-
Контактна особа:
Гапочка Кирило Валерійович +380958547544 gapochkaKV@energomera.kharkov.ua
-
Адреса:
61139, Україна, Харківська область, Харків, вул. Лозівська, 5
Оскарження: 26.05.2020 10:47 - 06.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
5 442 680.40 UAH з ПДВ /
5 433 679.20 UAH з ПДВ
5 433 679.20 UAH з ПДВ
Документи
12
Скарги
0
ТОВ ЕК ЕНЕРГО-ТАЙМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41945861
-
Контактна особа:
Лукієнко Оксана Юріївна +380933942212 split1323@gmail.com
-
Адреса:
61004, Україна, Харківська область, Харків, вул.Валер'янівська, буд. 111
Початкова пропозиція
5 443 220.40 UAH з ПДВ /
5 434 220.40 UAH з ПДВ
5 434 220.40 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
19.05.2020 13:44
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
c8d49eba5ce841f084b53ed0b759ebda
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-17-000643-c-a1
Постачальник:
ТОВ Харківський електротехнічний завод "Енергоміра"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34952220
-
Контактна особа:
Гапочка Кирило Валерійович +380958547544 gapochkaKV@energomera.kharkov.ua
-
Адреса:
61139, Україна, Харківська область, Харків, вул. Лозівська, 5
Номер договору:
1.21-06/1860
Сума договору:
5 433 679.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 528 066.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.06.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
09.06.2020 00:00
Статус:
Виконаний