-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Впровадження інтелектуального обліку електричної енергії (АСКОЕ). Івестиційна програма ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс", п.2.1., розділ 2
Оголошено тендер
5 443 220.40
UAH
Номер:
fbd5249c03a344839542065ffbf4aa43
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-14-003274-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АТОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22432779
Замовник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АТОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22432779
Очікувана вартість:
5 443 220.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Впровадження інтелектуального обліку електричної енергії (АСКОЕ). Івестиційна програма ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс", п.2.1., розділ 2
Примітки:
Система інтелектуального обліку електричної енергії (АСКОЕ) в комплекті.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 Лічильники
Дата опублікування:
14.04.2020 17:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 443 220.40 UAH