-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Впровадження інтелектуального обліку електричної енергії (АСКОЕ). Івестиційна програма ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс", п.2.1, розділ 2
5 433 679.20
UAH з ПДВ
Номер:
c8d49eba5ce841f084b53ed0b759ebda
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-17-000643-c-a1
Замовник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АТОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22432779
-
Контактна особа:
Чита Дмитро Іванович +380681581067 PROZORO@DPEM.MK.UA http://info.dpem.mk.ua
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, КОМУНАЛЬНА ЗОНА, будинок 12-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ Харківський електротехнічний завод "Енергоміра"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34952220
-
Контактна особа:
Гапочка Кирило Валерійович +380958547544 gapochkaKV@energomera.kharkov.ua
-
Адреса:
61139, Україна, Харківська область, Харків, вул. Лозівська, 5
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1.21-06/1860
Дата підписання:
09.06.2020 00:00
Період дії договору:
09.06.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
5 433 679.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 905 613.20 UAH)
Оплачено:
5 433 679.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 905 613.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система інтелектуального обліку електричної енергії (АСКОЕ) в комплекті (згідно тендерної документації). Інвестиційна програма 2020 р. ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс", п. 2.1, розділ 2. (Основна діяльність, власні кошти)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації