-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Багатофункціональний пристрій)
Тендер Prozorro UA-2020-04-16-005432-b
Багатофункціональний пристрій за технічними, якісними, кількісними та іншими вимогами відповідно до Додатку 3 до тендерної документації
Завершена
234 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 340.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 340.00 UAH
Номер:
0a57f39cc4b74146bf84cf222d9797e7
Внутрішній номер закупівлі:
4850498
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-16-005432-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32348604
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 32-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Біленчук +380442346566 nataliia.bilenchuk@kizv.gov.ua https://kizv.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
234 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 340.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
4 680.00 UAH
Період уточнення:
16.04.2020 14:54 - 21.04.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2020 14:54 - 01.05.2020 16:00
Аукціон:
04.05.2020 15:37 - 04.05.2020 15:58
Період кваліфікації:
04.05.2020 15:58 - 05.05.2020 14:06
Період завантаження договору:
05.05.2020 14:06 - 25.05.2020 14:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться Покупцем на підставі частини першої статті 49 Бюджетного кодексу України у національній валюті України в безготівковій формі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 20.07.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЙТІ БІЗНЕС СОЛЮШН"
Оскарження: 05.05.2020 14:06 - 16.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35467396
-
Контактна особа:
Олександр Коломієць +380988387600 ak@itbiz.com.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЛЬНИКОВА, будинок 12
Оскарження: 05.05.2020 14:06 - 16.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
229 680.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
222 660.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.05.2020 14:06
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "Софтліст"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33086430
-
Контактна особа:
Михаил Войтышин +380445937450 m.voityshyn@softlist.com.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Мельникова 2/10, корпус 14
Початкова пропозиція
234 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
223 320.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
52a29692b7b54456961e4ceb5d0d6ccc
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-16-005432-b-b1
Постачальник:
ТОВ "АЙТІ БІЗНЕС СОЛЮШН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35467396
-
Контактна особа:
Олександр Коломієць +380988387600 ak@itbiz.com.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЛЬНИКОВА, будинок 12
Номер договору:
22052020
Сума договору:
222 660.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
185 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
22.05.2020 11:00
Статус:
Виконаний