-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Багатофункціональний пристрій)
Тендер Prozorro UA-2020-04-16-005432-b
Багатофункціональний пристрій за технічними, якісними, кількісними та іншими вимогами відповідно до Додатку 3 до тендерної документації
Завершена
234 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 340.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 340.00 UAH
Період оскарження:
16.04.2020 14:54 - 27.04.2020 00:00
Нічого не знайдено.