-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Багатофункціональний пристрій)
222 660.00
UAH з ПДВ
Номер:
52a29692b7b54456961e4ceb5d0d6ccc
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-16-005432-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32348604
-
Контактна особа:
Наталія Біленчук +380442346566 nataliia.bilenchuk@kizv.gov.ua https://kizv.gov.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 32-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АЙТІ БІЗНЕС СОЛЮШН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35467396
-
Контактна особа:
Олександр Коломієць +380988387600 ak@itbiz.com.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЛЬНИКОВА, будинок 12
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Номер договору:
22052020
Дата підписання:
22.05.2020 11:00
Період дії договору:
22.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
222 660.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 110.00 UAH)
Оплачено:
222 660.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 110.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 20.07.2020