-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Сканери)
Тендер Prozorro UA-2020-04-14-004682-b
Сканери за технічними, якісними, кількісними та іншими вимогами відповідно до Додатку 3 до тендерної документації
Завершена
100 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 008.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 008.00 UAH
Номер:
a066a63a47594923b4a6d80489455b25
Внутрішній номер закупівлі:
4822590
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-14-004682-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32348604
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 32-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Біленчук +380442346566 nataliia.bilenchuk@kizv.gov.ua https://kizv.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 008.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
2 016.00 UAH
Період уточнення:
14.04.2020 16:32 - 19.04.2020 17:30
Період прийому пропозицій:
14.04.2020 16:32 - 29.04.2020 17:30
Аукціон:
30.04.2020 15:39 - 30.04.2020 16:00
Період кваліфікації:
30.04.2020 16:00 - 05.05.2020 13:37
Період завантаження договору:
05.05.2020 13:37 - 25.05.2020 13:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться Покупцем на підставі частини першої статті 49 Бюджетного кодексу України у національній валюті України в безготівковій формі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сканери
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.07.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛЬЯНС-ПРІНТ"
Оскарження: 05.05.2020 13:37 - 16.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42697648
-
Контактна особа:
Вячеслав Чудновець +380509017527 alliance-print@ukr.net
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 18, офіс 87
Оскарження: 05.05.2020 13:37 - 16.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
100 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
99 072.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.05.2020 13:37
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "АВЕРО-ПРІНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37388311
-
Контактна особа:
Юрій Годліс +380504884080 slava@averoprint.com
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Княжий Затон, 2/30, кв.197
Початкова пропозиція
99 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
99 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
ebeb3dcc2759438994575be38efdec8d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-14-004682-b-b1
Постачальник:
ТОВ "АЛЬЯНС-ПРІНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42697648
-
Контактна особа:
Вячеслав Чудновець +380509017527 alliance-print@ukr.net
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 18, офіс 87
Номер договору:
20052020/2
Сума договору:
99 072.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
82 560.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
20.05.2020 12:00
Статус:
Виконаний