-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Сканери)
Тендер Prozorro UA-2020-04-14-004682-b
Сканери за технічними, якісними, кількісними та іншими вимогами відповідно до Додатку 3 до тендерної документації
Завершена
100 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 008.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 008.00 UAH
Період уточнення:
14.04.2020 16:32 - 19.04.2020 17:30
Звернень немає. Звернення не може бути заданим