-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Сканери)
99 072.00
UAH з ПДВ
Номер:
ebeb3dcc2759438994575be38efdec8d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-14-004682-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32348604
-
Контактна особа:
Наталія Біленчук +380442346566 nataliia.bilenchuk@kizv.gov.ua https://kizv.gov.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 32-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АЛЬЯНС-ПРІНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42697648
-
Контактна особа:
Вячеслав Чудновець +380509017527 alliance-print@ukr.net
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 18, офіс 87
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Номер договору:
20052020/2
Дата підписання:
20.05.2020 12:00
Період дії договору:
20.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
99 072.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 16 512.00 UAH)
Оплачено:
99 072.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 16 512.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сканери
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.07.2020