-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 34920000-2 дорожнє обладнання (урни, кришки для урн)
Тендер Prozorro UA-2020-04-01-001810-b
Завершена
1 075 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 375.00 UAH
Номер:
881d437169e949218ed3628d4caca1d0
Внутрішній номер закупівлі:
4742927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-01-001810-b
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 195-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Слінько Ганна +380577250285 khzelenbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 075 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 375.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
01.04.2020 13:47 - 07.04.2020 08:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2020 13:47 - 17.04.2020 08:00
Аукціон:
21.04.2020 15:09 - 21.04.2020 15:30
Період кваліфікації:
21.04.2020 15:30 - 27.04.2020 09:53
Період завантаження договору:
27.04.2020 09:53 - 17.05.2020 09:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюються Покупцем на умовах післяоплати на протязі 30 банківських днів на підставі оформленої належним чином видаткової накладної протягом трьох банківських днів з моменту надходження коштів за Товар на поточний рахунок Покупця в межах відповідних бюджетних асигнувань. Такі умови фінансування виключають пред'явлення штрафних санкцій щодо оплати товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 34920000-2 дорожнє обладнання (урни, кришки для урн)
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЩЕРБАК АЛЬОНА ІГОРІВНА"
Оскарження: 27.04.2020 09:53 - 08.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3186518149
-
Контактна особа:
Альона Щербак +380508423958 alena_kharkov2@ukr.net
-
Адреса:
61033, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА, будинок 54 А, корпус 1, квартира 49
Оскарження: 27.04.2020 09:53 - 08.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 074 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 074 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.04.2020 09:53
Документи
74
Скарги
0
ФОП "КУЛЬБАШНА ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2391902629
-
Контактна особа:
Вікторія Кульбашна +380632544537 0632544537@ukr.net
-
Адреса:
61100, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДА, будинок 165А, квартира 17
Початкова пропозиція
1 075 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 075 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
69802087e6234f319e3d70e26b246eb0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-01-001810-b-a1
Постачальник:
ФОП "ЩЕРБАК АЛЬОНА ІГОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3186518149
-
Контактна особа:
Альона Щербак +380508423958 alena_kharkov2@ukr.net
-
Адреса:
61033, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА, будинок 54 А, корпус 1, квартира 49
Номер договору:
Т05/12-3
Сума договору:
1 074 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
12.05.2020 00:00
Статус:
Виконаний