• Відкриті торги
  • КЕП

Код за ДК 021:2015 – 34920000-2 дорожнє обладнання (урни, кришки для урн)

Оголошено тендер

1 075 000.00 UAH
Номер: ffcb3a2e0c9246c8ad64828bc92315ed
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-01-003279-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 075 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код за ДК 021:2015 – 34920000-2 дорожнє обладнання (урни, кришки для урн)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 01.04.2020 13:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюються Покупцем на умовах післяоплати на протязі 30 банківських днів на підставі оформленої належним чином видаткової накладної протягом трьох банківських днів з моменту надходження коштів за Товар на поточний рахунок Покупця в межах відповідних бюджетних асигнувань. Такі умови фінансування виключають пред'явлення штрафних санкцій щодо оплати товару.
Сума1 075 000.00 UAH