-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 34920000-2 дорожнє обладнання (урни, кришки для урн)
1 074 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
69802087e6234f319e3d70e26b246eb0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-01-001810-b-a1
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
-
Контактна особа:
Слінько Ганна +380577250285 khzelenbud@ukr.net
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 195-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ЩЕРБАК АЛЬОНА ІГОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3186518149
-
Контактна особа:
Альона Щербак +380508423958 alena_kharkov2@ukr.net
-
Адреса:
61033, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА, будинок 54 А, корпус 1, квартира 49
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
Т05/12-3
Дата підписання:
12.05.2020 00:00
Період дії договору:
12.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 074 400.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 074 400.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 34920000-2 дорожнє обладнання (урни, кришки для урн)
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c407cfeff0664567a769f4a5d5cac93b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. В зв’язку зі зміною банківських реквізитів Продавця розділ XIІІ. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН Договору викласти у наступній редакції:
«ПОКУПЕЦЬ:
Спеціалізоване комунальне
підприємство «Харківзеленбуд»
Харківської міської ради
Код ЄДРПОУ 03362152
61145, м.Харків, вул. Клочківська, 195-А
UA308201720344320001000034491
Держказначейська служба України, м. Київ
МФО 820172
ІПН 033621520302,
Витяг з реєстру платників ПДВ
1420304500400 ПРОДАВЕЦЬ:
Фізична особа-підприємець
Щербак Альона Ігорівна
Код 3186518149
61033, Україна, Харківська обл.,
м. Харків, вул. Новоолександрівська,
корп. 1, буд. 54 А, кв. 49
UA873515330000026007052262498
Харківське ГРУ АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 351533
+380508423958»
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
13.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано