-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Блоки безперебійного живлення
Тендер Prozorro UA-2020-04-01-000864-a
Завершена
802 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 025.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 025.00 UAH
Номер:
4de1b668f365430aad059a6b639fb332
Внутрішній номер закупівлі:
4742045
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-01-000864-a
Замовник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Лук’янівська, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубас Максим Леонідович 080442722887 mtz@hsc.gov.ua http://hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
802 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 025.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
24 075.00 UAH
Період уточнення:
01.04.2020 12:29 - 07.04.2020 11:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2020 12:29 - 17.04.2020 11:00
Аукціон:
21.04.2020 15:31 - 21.04.2020 15:52
Період кваліфікації:
21.04.2020 15:52 - 28.04.2020 12:15
Період завантаження договору:
28.04.2020 12:15 - 18.05.2020 12:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом безготівкового переказу коштів на розрахунковий рахунок Продавця протягом 10 (десяти) банківських днів з дати надходження коштів з Державного бюджету України на реєстраційний рахунок Покупця на зазначені цілі, на підставі видаткової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Блоки безперебійного живлення типу А -2 шт ;Блоки безперебійного живлення типу Б-150 шт
Кількість
152 штуки
Період постачання
до 17.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ"
Оскарження: 28.04.2020 12:15 - 09.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38674860
-
Контактна особа:
Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ" +3800443000118 tender@ng-serv.com
-
Адреса:
Україна, 03035, м. Київ, вул. Сурікова, буд. 3
Оскарження: 28.04.2020 12:15 - 09.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
797 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
786 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.04.2020 12:15
Документи
19
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВІ ЕЛЕКТРОННІ ТЕХНОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31956052
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВІ ЕЛЕКТРОННІ ТЕХНОЛОГІЇ" 380503806196 neweltech@i.ua
-
Адреса:
Україна, 03170, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЗОДЧИХ, будинок 72, квартира 198
Початкова пропозиція
789 504.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
789 504.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
fdbcd5a5eac34582960c05897bf790d8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-01-000864-a-c1
Постачальник:
Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38674860
-
Контактна особа:
Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ" +3800443000118 tender@ng-serv.com
-
Адреса:
Україна, 03035, м. Київ, вул. Сурікова, буд. 3
Номер договору:
125
Сума договору:
786 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
655 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
15.05.2020 09:00
Статус:
Виконаний