-
Відкриті торги
-
КЕП
Блоки безперебійного живлення
Оголошено тендер
802 500.00
UAH
Номер:
530579fa18214e2283e688c538a4d136
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-01-001363-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
Замовник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
Очікувана вартість:
802 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Блоки безперебійного живлення
Примітки:
Блоки безперебійного живлення
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.04.2020 12:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Сума802 500.00 UAH